Nejdůležitější je to, co si z naší spolupráce odnášejí mí klienti.

Spolupráce musí mít smysl, plnit stanovené cíle a přinášet spokojenost.
Možná to bude vypadat jako klíšé, ale dělám maximum proto, aby mí klienti nebyli jen spokojeni,
ale aby byli z mé práce nadšeni!
Image
Image
Image

Profesionální, kretivní ale stále osobní přístup!

Rádi bychom vyjádřil svou naprostou spokojenost s prací profesionála pana Richty, který pro nás vytvořil webovou stránku, postaral se o web design a internetovou reklamu.

Jsme velmi vděční za jeho odbornost, kreativitu a pečlivost při každém kroku procesu.

Byl schopný porozumět naším potřebám a přáním a přetvořit je do úžasného výsledku. Náš projekt byl dokončen včas a předčil naše očekávání.

Celkově vzato, nemůžeme doporučit pána Richtu dostatečně. Jeho profesionální přístup, schopnosti a oddanost kvalitní práci z něj dělají vynikajícího partnera pro každý projekt v oblasti web designu.

Image
Image

Rádi doporučíme...

Pro nás je velmi důležité rychle reagovat na změny. Na náš web rychle přizpůsobit, optimalizovat a vkládat novinky... což se daří. Nemusíme hlídat nové trendy na internetu, vše pro nás Martin dělá a obratem využívá v náš prospěch. Disponuje velkým odborným potenciálem. Rádi doporučujeme.
Image
Image

Osobní i odborný přístup!

Řešili jsme nový design pro naše webové stránky a způsob prezentace naší firmy.
Pan Richta nás příjemně překvapil jak svým osobním, tak i odborným přístupem.

Splnil naše očekávání a určitě s ním plánujeme do budoucna další spolupráci.

Image
Image

Přizpůsobí se mým požadavkům!

Pan Richta nám vytvořil přehledné, stylové a krásné webové stránky. Jeho jednání je profesionální. Přizpůsobí se mým požadavkům a přáním. Snaží se reagovat rychle a vždy poradí i s drobnostmi. Mohu jen doporučit.

Image
Image

S výsledkem jsme spokojeni.

Jelikož firma Hansen Electric, spol. s r.o. má světové jméno a jedná se o vyspělou společnost, potřebovali jsme vytvořit tomu odpovídající Web. Po dlouhých konzultacích a komunikaci, stránky byly vytvořené podle našich představ a požadavků. Jelikož pan Richta zvládl všechny naše požadavky a s výsledkem jsme spokojeni, můžeme tímto jen doporučit.
Image
Image

Vřele doporučuju.

Vlastním svatební salóny a v tomto oboru podnikám již 22 let. V říjnu roku 2012 mi Martin Richta navrhl design a vytvořil nové internetové stránky. Musím říct, že po dobu mého podnikání je spolupráce s Martinem skvělá. Mám nejhezčí web jaký jsem kdy měla.

Image
Image

Vzorný a plně profesionální přístup.

Na základě doporučení si naše společnost Bábík spol. s r.o. nechala u pana Martina Richty zhotovit internetové stránky. S jeho prací jsme byly nad míru spokojeni. Jeho přístup ke klientům je vzorný a plně profesionální stejně tak i jeho odvedená práce.