Doporučení

Petra Bilíčková

váš prodejce kávy a čajů v Opavě. https://www.kava-santos.cz

Petra Bilíčková

Pan Richta nám vytvořil přehledné, stylové a krásné webové stránky. Jeho jednání je profesionální. Přizpůsobí se mým požadavkům a přáním. Snaží se reagovat rychle a vždy poradí i s drobnostmi. Mohu jen doporučit.

Milan Zmarzlák

práci s kamenem se věnuji více jak 30 let. http://www.kamenickeprace.cz

Milan Zmarzlák

Potřeboval jsem zhotovit nové webové stránky, hledal jsem někoho šikovného a přesně takového jsem našel. S panem Richtou jsem se sešel, v obrysech řekl jakou mám představu, dodal jsem potřebné materiály a výsledkem jsou stránky, které předčily mé očekávání. Je vidět, že pana Richtu tato práce baví a dává ji všechno. Po ročním provozu vysoce hodnotím i servis a údržbu stránek. Mohu určitě doporučit.

Petr Pařenica

specialista na systémy pro výrobu, měření a úsporu energií. http://namontujdoma.cz

Petr Pařenica

Když jsem se rozhodl rozšířit působnost svého podnikání o internetový e-shop, oslovil jsem několik webmasterů s pomocí a uskutečnění vize mých webových stránek. Z nabídek které jsem obdržel, mě zaujal návrh Martina Richty. Jeho kladným a individuálním přístupem, k mým dodatečným úpravám stránek bez odkladu, si vysloužil můj respekt a přístup profesionála. Tímto to mu děkuji a mohu jej vřele doporučit!

Jaroslav Koudela

pěstitel ovocných stromků, růží a zeleniny http://agro-koudela.cz

Jaroslav Koudela

Chtěl jsem udělat jednoduše zpracovanou internetovou stránku pro své podnikání v zahradnictví. Požádal jsem Martina Richtu o vytvoření nějakého jednoduchého webu a byl jsem překvapen, že i na skromné stránce se dá udělat krásná práce. Navíc spolupráce při úpravách stránek je vždy blesková.
Celkově jsem tedy spokojen a doporučuji.

Bc. Barbora Ulmanová

majitelka salonu se společenskými šaty http://www.satybaji.cz

Bc. Barbora Ulmanová

Když jsem se rozhodla pro tvorbu webovkých stránek a začít tak propagovat své šaty na internetu, tak jsem si samozřejmě zjišťovala možnosti a ceny. Udělalo na mě velice dobrý dojem doporučení od přátel, které Martin má a taky cenová dostupnost jeho práce.
Palec nahoru za výbornou spolupráci!

Ing. Petra Mücková

jednatelka společnosti TOMMÜ motor tuning s.r.o. http://www.tommutuning.cz

Ing. Petra Mücková

Když jsme se rozhodli pro tvorbu nových firemních webových stránek, oslovila jsem pana Martina Richtu jako prvního potenciálního webmastera a byla jsem ráda, když mi spolupráci přislíbil. Jeho tvorbu jsem znala z několika jiných webů. Od jeho tehdejších zákazníků jsem také dostala vřelé doporučení ke spolupráci. Jeho přístup i tvorba jsou na profesionální úrovni. Skloubením našich požadavků a jeho nápadů a zkušeností jsme dali dohromady nové, přehlednější a modernější webové stránky.

Hanka Dušková

majitelka svatebního salonu Ariana http://www.salonariana.info

Hanka Dušková

Vlastním svatební salóny a v tomto oboru podnikám již 11 let. V říjnu roku 2012 mi Martin Richta (Marvays) navrhl a zpracoval design nových webových stránek. Musím říct, že po dobu mého podnikání je spolupráce s Martinem skvělá. Mám nejhezčí web jaký jsem kdy měla.
Vřele doporučuju.

Ing. Alexander Petrov

koordinátor pro www firmy Hansen Electric spol. s r. o. http://www.hansen-electric.cz

Ing. Alexander Petrov

Společnost Hansen Electric, spol. s r.o., která se zabývá výrobou důlního nevýbušného elektro zařízeni a dodává toto zařízení do dolů po celém světě, koncem roku 2012 dohodla se s webmasterem Martinem Richtou na spolupráci ve vytvoření nových webových stránek pro naši firmu. Jelikož firma Hansen Electric má světové jméno a jedná se o vyspělou společnost, potřebovali jsme vytvořit tomu odpovídající Web. Po dlouhých konzultacích a komunikaci, stránky byly vytvořené podle našich představ a požadavků. V současné době probíhají ladící a překladové práce. Jelikož pan Richta zvládl všechny naše požadavky a s výsledkem jsme spokojeni, můžeme tímto doporučit tohoto webmastera.

Dana Schreierová

starostka obce Neplachovice http://www.neplachovice.cz

Dana Schreierová

V roce 2011 – 2012 nám pan Martin Richta vytvořil nové webové stránky obce. V průběhu roku pravidelně doplňuje informace dle naší potřeby bez větších prodlev. S těmito stránkami jsme se zúčastnili soutěže „Zlatý erb“ a „Parádní web“ časopisu Veřejná správa. Pan Martin Richta je rovněž autorem grafiky našeho obecního zpravodaje (naleznete i v elektronické podobě na našich stránkách), který vychází 1x měsíčně v nákladu 360 Ks. Obě jeho díla se setkala u veřejnosti laické i odborné s kladným ohlasem.

Pavol Tvarovský

člen výboru Východoslovenské Hasičskej SuperLigy https://www.vhsl.sk

Pavol Tvarovský

V roku 2011 som dostal úlohu pripraviť internetovú prezentáciu pre ligu hasičov na východnom slovensku. Začal som hľadať na internete a po chvíli mi bolo jasné, že keď oslovím Martina Richtu budeme spokojní. Neskutočný cit pre grafiku, originálne nápady a tak tiež perfektá spolupráca počas celej doby prípravy webu sa odzrkadlila na tom že aj v roku 2013 sme si nechali urobiť redesign stránky. A opäť boli nad mieru sme spokojní.

Petr Bábík

jednatel Bábík spol. s r.o. http://www.babik-po.cz

Petr Bábík

Na základě doporučení si naše společnost Bábík spol. s r.o. nechala u pana Martina Richty zhotovit internetové stránky. S jeho prací jsme byly nad míru spokojeni a ve spolupráci pokračujeme dodnes. Jeho přístup ke klientům je vzorný a plně profesionální stejně tak i jeho odvedená práce.

PARTNERSKÉ WEBY

 

Odkud jsem? 
Žiji a pracuji poblíž Opavy, ale profesně nemám územní omezení. Většina komunikace s klientem probíhá pomocí emailu a telefonu.

Jak mě kontaktovat?
Mobil: +420 776 293 878
Email: martin@richta.cz
Skype: marvays

facebook twitter pinterest